Moja woda wniosek mazowieckie

Pobierz

(nalezy dostarczyć również formę papierową wniosku) - otrzymywać informacje od pracownika Funduszu w sprawie złożonego wniosku (obustronna komunikacja)Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza od dnia 22.03.2021 nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020 roku wpisujących się w program "Moja Woda" na lata 2020-2024".INFOLINIA PROGRAMU MOJA WODA - tel.. Budżet programu wynosi 100 mln zł.. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW .Zamknięcie drugiego naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" z dniem 11 czerwca 2021 r. 10 czerwca 2021 r. minął ostateczny termin na przesłanie wniosku w formie elektronicznej (poprzez Portal Beneficjenta).. Wnioskodawcy, którzy przesłali wnioski do 10 czerwca 2021 r. przez portal beneficjenta, mogą je dosłać w wersji papierowej lub przez e-PUAP do 12 lipca 2021 r.Moja Woda II - nabór zakończony W dniu 12 lipca 2021 r. zakończono drugi nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda".. Na realizację działań przewidziano do 100 mln zł.. 22 marca 2021 r. rusza druga edycja programu Moja Woda.. 41 333 59 16, email: Placówki terenowe WFOŚiGW w Kielcach będą zamknięte od 01.07.2021 r.Moja woda - kiedy rusza druga edycja programu?.

Gdzie złożyć wniosek?

Wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.. Oznacza, to że złożono wnioski na ponad 60 proc. dostępnej puli środków.. Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi właśnie ogłosił nabór wniosków.. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił od 1 lipca 2020 roku nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego "Moja woda".. Wtedy też rozpoczyna się nabór wniosków.. Wniosek "Moja Woda" składać można na dwa sposoby: W wersji elektronicznej na formularzu, który wraz z instrukcją wypełniania znaleźć można w Generatorze Wniosków o Dofinansowanie ( GWD ).Ruszył program " Moja Woda" na rok 2021 od 22.03.2021 do wyczerpania środków.. Dostępność zasobów wody w Polsce .. "Chciałbym, aby powstawało jak najwięcej małych zbiorników wodnych.. Wersję papierową (wydrukowaną wersję wniosku złożonego wcześniej elektronicznie) należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu do 30 października 2020 (piątek).Aplikacja została zakupiona w ramach projektu Administracja bliżej Cudzoziemcarealizowanego przez Wojewodę Mazowieckiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.Dzięki tej inicjatywie każdy właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dofinansowanie w wysokości do 80% kosztów (nie więcej jednak niż 5 tys, zł) do budowy przydomowych instalacji wodnych..

Pobierz wniosek Moja woda i skorzystaj z dofinansowania na przydomową retencję z kolejnej edycji Oczko wodne plus.

25 marca 2021, mgr inż. Ewelina Marciniak.. Ponownie można składać wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe.. Wnioski można składać w dwojaki sposób:Realizacja musi zakończyć się najpóźniej w ciągu 6 miesięcy od złożenia wniosku.. W sumie na Program ,, Moja woda" 2021 przeznaczono 100 mln zł.. Podpisaną wersję papierową (wydrukowana wersja wniosku złożonego elektronicznie) należy dostarczyć wraz z załącznikami do .30 września 2020 (środa) to ostateczny termin na przysyłanie wniosków w formie elektronicznej poprzez Portal Beneficjenta w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda".. Więcej na stronie.Program Moja woda 2021- druga edycja ruszyła.. Jeszcze miesiąc na składanie wniosków ZDJĘCIA.. Po raz drugi WFOŚiGW rozpoczęły przyjmować wnioski o dofinansowanie na instalacje zbierające np. deszczówkę.. DlaNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił dzisiaj drugą odsłonę programu "Moja Woda"..

Pierwsza ...Jak złożyć wniosek o dofinansowanie z programu "Moja Woda" - elektronicznie i w formie papierowej (wymagane są dwa wnioski!)

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu "Moja Woda".Ministerstwo poinformowało na Twitterze, że w programie złożono do tej pory ok. 14 tys. wniosków na dofinansowanie przydomowej instalacji zwiększającej retencję wody.. Wersję papierową (wydrukowaną wersję wniosku złożonego wcześniej elektronicznie) należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu do 30 października 2020 (piątek).. Nawet 5 tys. zł dofinansowania można dostać na instalacje służące do zagospodarowania deszczówki i wód roztopowych z rządowego programu.Nawet 5 tys. złotych dotacji można otrzymać w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020-2024.. Ruszają zapisy na program "MOJA WODA" zajmujemy się kompleksową usługą dostawy i montażu podziemnych zbiorników na "DESZCZÓWKĘ" oraz załatwiamy wszystkie.Woda dla mieszkańców I; Woda dla mieszkańców II; Ochrona Pszczół; Wymiana pieców II; Wapnowanie; Moja Woda 2020; Wymiana pieców III; Szpitale; Moja Woda 2021; Remiza; Sprzęt dla OSP (dawniej Mały Strażak) Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych 2021; Agroenergia; Rozlicz wniosek .. Dokumenty rozliczeniowe; Dokumenty .Do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wodę..

"- pobrać wniosek do dofinansowania (forma elektroniczna PDF ułatwiająca wypełnienie) wraz z załącznikami - złożyć elektroniczną formę wniosku korzystając ze skrzynki podawczej.

Wniosek o dofinansowanie należy złożyć poprzez internet korzystając z udostępnianych przez każdy Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej tzw.Moja woda: wniosek.. Program Moja Woda ma na celu ochronić zasoby wodne i zminimalizować zjawiska suszy w Polsce.. Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku drugi nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy "Moja Woda" na lata 2020-2024.. Ze złożeniem wniosku lepiej nie zwlekać, gdyż zeszłoroczne środki .Moja woda.. "Moja woda" - można dostać pieniądze na instalacje do zagospodarowania deszczówki.. Z programu "Moja Woda" będzie można uzyskać do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe" - podkreślił Prezydent RP Andrzej Duda podczas wizyty w Sulejówku (woj. mazowieckie).Program Moja Woda.. Wnioski przesłane w formie papierowej lub przez e-puap, które nie zostały zamieszczone na portalu beneficjenta do 10 czerwca 2021 r., pozostaną bez rozpatrzenia.Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Moja Woda" prowadzą Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.. Dodano, że beneficjenci zawnioskowali w nich o ponad 60 mln zł.. Nabór będzie prowadzony w trybie ciągłym.. W kolejnej odsłonie dofinansowanie jest w formie dotacji, na nie więcej niż 80% kosztów kwalifikowanych instalacji, wchodzących w skład przedsięwzięcia na kwotę do 5000 zł na jedno przedsięwzięcie.. 41 333 59 16, email: INFORMACJA nt. złożonych wniosków PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE - tel.. W jego ramach każdy właściciel lub współwłaściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację w kwocie do 5 tys. zł za zatrzymanie na posesji deszczówki.Zakończony nabór na Moją Wodę!. Informacje ogólne.Program Moja Woda - sprawdź zasady uczestnictwa i warunki składania wniosków w 2021 roku.. Wnioski można składać od 1 lipca.Słowa kluczowe: Tomaszów Mazowiecki Moja Woda nabór wnisków WFOŚiGW w Łodzi ochrona środowiska Moja Woda ‒ rozpoczął się nabór wniosków Nawet 5 tys. złotych dotacji można otrzymać w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020-2024.30 września 2020 roku, godzina 23:59 (środa) to ostateczny termin na złożenie wniosku do Programu Priorytetowego "Moja Woda" w 2020 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt