Urząd skarbowy zaświadczenie o niezaleganiu druk

Pobierz

18.11.2019Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik doc 447 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości wpłaconych zaliczek (plik doc 437 KB)Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu/ stwierdzającego stan zaległości.pdf ( 78 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia.pdf ( 49 KB ) Deklaracja dostępności Przejdź do górywniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik doc, 104 KB), wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik pdf, 55 KB).. wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik pdf 58 KB) pismo w sprawie zaliczenia nadpłaty lub zwrotu podatku na poczet zobowiązań podatkowych F-002/I/001/17/0871 (plik pdf 235 KB)Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (link otwiera nowe okno w innym serwisie).. Przejdź do treści.. Wniosek o wydanie zaświadczenia dla podatników prowadzących działalność gospodarczą (link otwiera nowe okno)28 tys. osób otrzymało zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach online - od kwietnia 2018 r. Krok po kroku.. Urząd Skarbowy w Nowym Sączu.Pliki do pobrania.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach, przychodach, obrotach lub należnym podatku.pdf ( 90 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej.pdf ( 87 KB ) Podanie o wydanie zaświadczenia w sprawach podatku od spadków i darowizn.pdf ( 57 KB )Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu (plik pdf 505 KB) Wniosek o ulgę w spłacie (plik pdf 202 KB) Oświadczenie o stanie majątkowym (działalność) (plik pdf 256 KB) Oświadczenie o pomocy publicznej (plik pdf 208 KB) Oświadczenie o stanie majątkowym (bez działalności) (plik pdf 306 KB)Urząd Skarbowy w Międzychodzie; Urząd Skarbowy w Nowym Tomyślu; Urząd Skarbowy w Obornikach; Urząd Skarbowy w Ostrowie Wielkopolskim; Urząd Skarbowy w Ostrzeszowie; Urząd Skarbowy w Pile; Urząd Skarbowy w Pleszewie; Urząd Skarbowy w Rawiczu; Urząd Skarbowy w Słupcy; Urząd Skarbowy w Szamotułach; Urząd Skarbowy w ŚremiePliki do pobrania..

Aby otrzymać takie zaświadczenie, potrzebujesz zgody tego przedsiębiorcy.

Źródło: Zachodniopomorski Urząd Skarbowy w Szczecinie.. Przełączanie czcionki na duży rozmiar.. Formularz o tłumacza w izbie skarbowej.doc ( 35 KB )Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach; Świętokrzyski Urząd Skarbowy w Kielcach; Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju; Urząd Skarbowy w Jędrzejowie; Urząd Skarbowy w Kazimierzy Wielkiej; .. Wniosek o wydanie zaświadczenia z wyłączeniem zaświadczenia o niezaleganiu/stanie zaległości ;Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (link otwiera nowe okno w innym serwisie).. Przełączanie czcionki na średni rozmiar.. 1 .Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej; Drugi Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej; Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie; Drugi Urząd Skarbowy w GliwicachWniosek o wydanie zaświadczenie o niezaleganiu .doc ( 68 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia PCC.doc ( 41 KB ) Wniosek o stwierdzenie nadpłaty w podatku.doc ( 44 KB )Pliki do pobrania.. Wejdź na Biznes.gov.pl i znajdź usługę; Przejdź do usługi i zaloguj się lub załóż konto; Wypełnij prosty wniosek online; Załącz potwierdzenie opłaty skarbowej; Wyślij - w ciągu 7 dni dostaniesz odpowiedź z urzędu; Odbierz:Wniosek o zaświadczenie o niezaleganiu-zaleganiu_osoba fizyczna PDF (77 KB) Wniosek o zaświadczenie o niezaleganiu-zaleganiu_sp..

Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu lub stwierdzającego stan zaległości.Pliki do pobrania.

Wniosek o wydanie zaświadczenia (ogólny).pdf ( 128 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu.pdf ( 123 KB ) Formularz do wypełnienia przy ubieganiu się o pomoc DE MINIMIS.pdf ( 146 KB ) Informacje ogólne do wniosku o ulgę.pdf ( 141 KB ) Objaśnienia do formularza dotyczącego formularza DE MINIMIS.pdf ( 159 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia.. Zgoda powinna być pisemna albo w formie dokumentu elektronicznego.W tym celu należny złożyć w odpowiednim urzędzie wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach.. 235 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik pdf.294 KB)Aktualnie obowiązujące wzory formularzy dostępne są na Sali Obsługi Podatnika.. Wersja kontrastowa.. PDF (53 KB) .. Jeden egzemplarz tego zestawienia przekazuje właściwemu naczelnikowi urzędu skarbowego w terminie do 25. dnia miesiąca następującego po kwartale, którego dotyczy zestawienie (ust.. Deklaracja dostępności Przejdź do góry.Wniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości dochodu/do świadczeń rodzinnych i innych (link otwiera dokument w nowym oknie) pdf 210 Informacje o publikacji dokumentu Data utworzenia: 07.08.2020Druki i formularze.. Źródło: Pomorski Urząd SkarbowyAutor: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku..

Formularz o tłumacza w urzędzie skarbowym.doc ( 35 KB ) Zgłoszenie chęci skorzystania ze świadczenia usług tłumacza.

Deklaracja dostępności Przejdź do góryDruki do pobrania w sprawie obsługi bezpośredniej: Oświadczenie o opodatkowaniu całościprzychodów z najmu przez jednego z małżonków (38 KB) Zgłoszenie najmu okazjonalnego (24 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzajace stan zaległości (150 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach .Pliki do pobrania.. Czytaj więcej o Wzory wniosków »Pliki do pobrania - Urząd Skarbowy w Nowym Sączu.. Przełączanie czcionki na mały rozmiar.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości.pdf ( 190 KB ) Wniosek o wydanie wypisu lub zaświadczenia z rejestru zastawów skarbowych.pdf ( 78 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości obrotu/dochodu.pdf ( 34 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o zarejestrowaniu jako .Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stanie zaleglości - osoba prawna.pdf ( 119 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o zarejestrowaniu jako podatnik VAT czynny lub VAT zwolniony.pdf ( 215 KB )Wniosek o wydanie zaświadczenia o miejscu zamieszkania lub siedzibie dla celów podatkowych (Certyfikat Rezydencji)-CFR-1 (plik pdf..

Możesz też złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu, gdy chcesz poznać sytuację podatkową innego przedsiębiorcy.

Pobierz wzór wniosku w PDF lub DOC!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt