Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne druk

Pobierz

Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe (PDF).NFZ-10 Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne A5c/bl.100k, Podstawowa Opieka Zdrowotna, Opieka zdrowotna zamknięta - Szpital / Hospicjum / Zakłady Opiekuńcze i Opiekuńczo - Lecznicze, Fizjoterapia, , brakSkierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne 2/3A4 poz.kat.1145a-I zlec.14407 Druk na kartonie 250g, kolor granatowySkierowanie do poradni rehabilitacyjnej oraz na zabiegi fizjoterapeutyczne realizowane w warunkach ambulatoryjnych i domowych, może wystawić każdy lekarz ubezpieczenia zdrowotnego z zastrzeżeniem, że w przypadku stwierdzenia u pacjenta wady postawy kwalifikującej się do rehabilitacji leczniczej narządu ruchu lub dysfunkcji narządu ruchu, której przyczyną są wady postawy, skierowanie na zabiegi wystawia, lekarz ubezpieczenia zdrowotnego będący specjalistą (rehabilitacji .. Wyrażam zgodę na zaproponowane zabiegi Pieczęć nagłówkowa z numerem umowy NFZ ICD-10 Rodzaj zabiegów: (dla lekarza poradni rehabilitacyjnej) 1) 2) 3) 4) 5) Liczba powtórzeń/czas zabiegu:Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne Proszę o wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych u Pacjenta: PESEL Imię i nazwisko …………………………………………………………………………………….Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne Proszę o wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych u Pacjenta: NR PESEL Imię i Nazwisko……………………………………………………….….…I…I…I…I…I…I.I.I.I.I.I.Idruki do poradni, skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne, skierowanie do pracowni diagnostycznej, skierowanie do poradni specjalistycznej, druki medyczneWszystkie druki medyczne w jednym miejscu..

Ankieta na zabiegi fizjoterapeutyczne.

Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności.. Zaopatrzenie w wyroby medyczne- wzór upoważnienia.. Metal w ciele Skierowanie ważne 30 dni.. Pliki do pobrania.. Cena: 7,00 zł.. czas doręczenia: 48 godzin.. skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne Prosz o wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych u Pacjenta(ki): imi i nazwisko .Zmiany w skierowaniu na zabiegi fizjoterapeutyczne załącznik nr 5 do materiałów informacyjnych REH Data.. Skierowanie do pracowni diagnostycznej (DOC, ZIP).. Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne.. Prosimy o drukowanie ankiet w formacie dwustronnym.. Dostawa: od 14,00 zł - Paczkomaty InPost.. DRUK DO POBRANIA - rodzaje i cennik zabiegów: Nowy Sącz / ŁabowaOCENA CELOWOŚCI SKIEROWANIA NA LECZENIE UZDROWISKOWE/REHABILITACJĘ UZDROWISKOWĄ* (wypełnia lekarz specjalista balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji medycznej zatrudniony we właściwej komórce organizacyjnej oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia).Wzór wniosku o skierowanie na leczenie poza granicami kraju - wniosek do Ministra Zdrowia.. Skierowanie do szpitala (DOC, ZIP).. Skierowanie do laboratorium (DOC, ZIP).. (PDF) Skierowanie do poradni specjalistycznej (DOC, ZIP).. Wniosek o leczenie lub badania diagnostyczne poza granicami kraju.. 7.00.W związku ze zgłaszanymi problemami, dotyczącymi formularza "Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne" stanowiącego załącznik nr 5 do "Materiałów informacyjnych" w rodzaju: rehabilitacja lecznicza, Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego FZ przedstawia stanowisko Zastępcy Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawia stanowisko Zastępcy Prezesa NFZ ds. medycznych Pana Jacka Grabowskiego w przedmiotowej kwestii:Drukuj..

Zamów teraz Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne w formacie A5 z szybką wysyłką.

Ankieta do specjalistycznej poradni lekarskiej.. Zgoda na udzielenie świadczeń małoletniemu bez opiekuna.. Zlecenie na wykonanie naprawy przedmiotu ortopedycznegoDruki do pobrania.. Zapotrzebowanie na import produktu leczniczego.. Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne - druk medycznynowe druki skierowaŃ - do pobrania Poniżej znaleźć można wzory druków skierowań: do poradni specjalistycznej, pracowni diagnostycznej, laboratorium, szpitala, na leczenie uzdrowiskowe, zabiegi fizjoterapeutyczne, na transport sanitarny oraz informacji dla lekarza kierującego.DRUK DO POBRANIA - skierowanie.. Pieczęć nagłówkowa z numerem umowy z NFZ Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne Proszę o wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych uSkierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne Proszę o wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych u Pacjenta: Imię i Nazwisko……………………………………….. Nr PESEL Adres zamieszkania……………………………………………………………………….….Cel zabiegów (określenie dysfunkcji) ………………………………………………………….. sprawdź formy dostawy.. Udzielanie świadczeń zdrowotnych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt