Inpost formularz reklamacyjny

Pobierz

Telefoniczny kontakt z InPost: Infolinia.. Reklamację zgłoś na adres mailowy W tytule maila wpisz numer zamówienia, z którego reklamowany produkt pochodzi.Reklamacja InPost - jak ją złożyć?. Wszelkie prawa zastrzeżone.. Nadaj przesyłkę zwrotną InPost.W celu szybkiego i sprawnego procesu, prześlij do nas reklamowany produkt (darmowym zwrotem), wraz z czytelnie wypełnionym formularzem reklamacyjnym (do pobrania tutaj).. Użytkownik może upoważnić serwis Sendit.pl do prowadzenia procesu reklamacyjnego.Reklama z InPost.. 722 444 000 - dla telefonów komórkowych.. Może to zrobić, ale nie musi.. Wypełnij go i włóż wraz z produktem.. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rozpatrzenia reklamacji, mogą być także przetwarzane w celach statystycznych i analitycznych, a także w celu ewentualnego .Jeżeli reklamacji nie złożyłeś w oddziale zalecamy jej wprowadzenie poprzez formularz na stronie InPost.. dzwoniąc na Infolinię InPost pod numerem 722 444 000 lub 746 600 000. listownie na adres: InPost sp.. Telefonicznie: 746 600 000 (dla telefonów stacjonarnych) lub 722 444 000 (dla telefonów komórkowych) Pisemnie na adres pocztowy InPost: InPost S.A., ul.W celu złożenia reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny dostępny na stronie: Do reklamacji należy dołączyć "Protokół na okoliczność stwierdzenia szkody" i dokument potwierdzający wartość towaru (faktura lub paragon).2..

... wypełniając formularz reklamacyjny.

Przez serwis WebTrucker firmy InPost - na podstawie numeru przesyłki / etykiety.. Przejdź do nadania przesyłki zwrotnej InPost.. Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp.. Newsletter.Reklamację w firmie InPost można złożyć przez telefon dzwoniąc pod numer: 801 400 100 / 722 444 000, uzupełniając i wysyłając formularz dostępny tutaj, czy wysłać listownie na adres siedziby firmy z dopiskiem dział reklamacji.Można uzupełnić formularz bez udziału kuriera oraz bez konieczności udania się do oddziału InPost.. Koszt usługi "Zwracam przez Inpost" to 9,95 PLN i zostanie on potrącony z wartości zwracanego towaru, więc nie musisz się martwić o uregulowanie rachunku w Inpost.W tym celu należy wypełnić formularz reklamacyjny z uwzględnieniem kwoty roszczenia, numeru rachunku bankowego wraz z danymi firmy i numerem NIP oraz sposobem zapakowania przesyłki (karton, wypełnienie wewnętrzne) oraz załączyć wymagane dokumenty.. Należy załączyć zdjęcia uszkodzonej zawartości przesyłki wraz z zabezpieczeniem towaru i opakowaniem zewnętrznym, a także list przewozowy.Wypełnij formularz zwrotu.. Wybierz zamówienie, w którym widnieje reklamowany lub zwracany produkt i wydrukuj formularz reklamacyjny..

Formularz reklamacyjny do pobrania tutaj .

Wypełnij wszystkie niezbędne dane i czekaj na wygenerowanie kodu zwrotu.. formularz reklamacyjny wygenerowany z poziomu formularza zgłoszenia .Kolejny raz InPost uszkodził przesyłkę, wygląda jak by się z pociągiem zderzyła.. do paczki.dokumenty wymagane w zgłoszeniu reklamacyjnym - otrzymasz ich listę, gdy w formularzu wybierzesz powód zgłoszenia reklamacyjnego, np. w przypadku przesyłki uszkodzonej będą to: formularz reklamacyjny, protokół nadania/list przewozowy, protokół szkody spisany z kurierem i potwierdzenie wartości przesyłki.. Nadaj przesyłkę w dowolnym Paczkomacie podając otrzymany kod zwrotu.. Nazwa nie może zawierać spacji i polskich znaków diakrytycznych.. Do wypełnionego formularza należy załączyć zdjęcia uszkodzonej przesyłki, które są konieczne do rozpatrzenia reklamacji.. Taki wniosek może złożyć Nadawca przesyłki (jeśli przesyłka wysłana była za pośrednictwem Sendit.pl, broker musi najpierw zrzec się prawa do dochodzenia roszczeń), albo Odbiorca przesyłki, któremu przysługuje prawo do rozporządzania przesyłką i .Formularz reklamacyjny wysyłany jest na e-mail odbiorcy, który jest zobowiązany wypełnić go w ciągu 14 dni i zatwierdzić co jest równoznaczne ze złożeniem reklamacji.. d) żądanie reklamacyjne.. Idąc tym tropem po jaka cholere płacić ubezpieczenie przesyłek skoro za każdym razem reklamacja jest odrzucana..

Umieść kod zwrotu na paczce a wydrukowany formularz zwrotu dołącz do środka.

z o.o., ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, z dopiskiem Dział Reklamacji.Jak wypełnić formularz reklamacyjny?. Kupujący nie ma obowiązku sporządzać żadnych protokołów szkody i reklamować uszkodzeń w InPost.. Reklamację w InPost możesz złożyć poprzez internetowy formularz, znajdujący się na naszej stronie.. Umieść wygenerowany kod zwrotu na paczce.. umieszczonego w mailu z potwierdzeniem złożonego zamówienia.Formularz reklamacyjny (w przypadku zagubionych i uszkodzonych przesyłek międzynarodowych) Protokół szkody (przesyłki krajowe)Reklamację możesz złożyć na kilka sposobów: Przez formularz na stronie InPost.. Reklamację możesz zgłosić na trzy sposoby: za pośrednictwem formularza na stronie Reklamacje.. z o.o., ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, z dopiskiem Dział Reklamacji.Formularz kontaktowy Integracje nowość!. Reklamację należy wygenerować na swoim koncie w e-sklepie Moodo lub w systemie moodo.pl, poprzez kliknięcie linku.. Środki otrzymasz nie później niż 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki.. dzwoniąc na Infolinię InPost pod numerem 722 444 000 lub 746 600 000. listownie na adres: InPost sp.. 8:00 - 20:00, niedziele 8:00 - 18:00 Święta 8:00 - 16:00..

Dzięki formularzowi możesz sprawnie złożyć reklamacje za pomocą strony internetowej.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat reklamacji produktów zakupionych w CCC: .4.. Reklamacje Protokół szkody.Reklamację możesz zgłosić na trzy sposoby: za pośrednictwem formularza na stronie Reklamacje.. Sprawę zgłosimy do przewoźnika, który ma 30 dni na jej rozpatrzenie.Reklamacja.. Wypełnij formularz uwzględniając poniższe informacje: a) powód reklamacji ( wskazanie uszkodzenia) b) data zauważenia uszkodzenia.. Polityka Prywatności.. Niewypełnienie formularza w określonym terminie skutkuje odesłaniem przesyłki do nadawcy.wysłanie wypełnionego formularza reklamacyjnego wraz z wymaganymi dokumentami listem poleconym na adres: AlleKurier Sp.. 801 400 100 - dla telefonów stacjonarnych.. Oczywiście reklamacja odrzucona bo w/g nich niewłaściwie została zabezpieczona zawartość - stałe te sme odpowiedzi i regułki.. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, dostaniesz od nas wiadomość ze statusem reklamacji.Do każdej reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny oraz dołączyć małą informację w postaci karteczki numer zwracanego zamówienia.. Nadaj paczkę w dowolnym Paczkomacie.. Klient nie musi czekać na rozpatrzenie reklamacji złożonej przez sprzedawcę w InPost.Microsoft Word - FORMULARZ REKLAMACYJNY Author: win Created Date: 12/23/2014 10:48:14 AM .Formularz reklamacyjny znajdziesz na swoim profilu w sekcji Moje zamówienia lub zostanie Ci on wysłany wraz z fakturą na adres e-mail podany w trakcie składania zamówienia.. z o.o., ul. Łąkowa 22, Rząska, 30-199 Kraków Dokumenty wymagane do złożenia reklamacji: prawidłowo wypełniony formularz reklamacyjny (pobierz wzór formularza)Kupujący składa więc wszelkie reklamacje u sprzedającego.. c) numer konta bankowego.. Uzupełnij go, dołącz do paczki z reklamowanym towarem, a następnie odeślij do nas.Rozpatrywane będą wyłącznie reklamacje złożone za pomocą formularza on-line.. Regulaminy.. Forma online jest na ten moment jedyną dostępną dla klienta opcją na wypełnienie protokołu szkody.Do złożenia reklamacji w zupełności wystarczy papierowy formularz reklamacji, który został dołączony do paczki z zamówionymi produktami (wydrukowany jest na tej samej stronie co dowód zakupu)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt