Pismo do szkoły o umieszczenie dzieci w jednej klasie

Pobierz

(na środku strony) Imię i nazwisko Dyrektor Gimnazjum integracyjnego nr X w Y Zwracam się z uprzejmą prośbą o przepisanie mojej córki, imię i nazwisko, do klasy [oznaczenie klasy].. Kryterium TAK / NIE UWAGI Punkty 1 w SP-1 lub Gimnazjum uczy się już rodzeństwo dziecka potwierdzenie nie jest wymaganeZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak napisać podanie z prośbą o umieszczenie dwóch/trzech osób w jednej klasie?Podanie o przyjęcie do innej klasy lub szkoły - utwórz wzór przy pomocy prostego formularzaPodanie ma być w imieniu 5 rodziców, którzy chcą żeby ich dzieci były razem w jednej klasie.. Moją motywacją jest to, że dziewczynki znają się już długo, a moja córka trudno nawiązuje nowe znajomości i jest nieśmiała.Podanie o przyjęcie do innej klasy składa się na ręce dyrektora szkoły, do której uczeń(nica) chce się przenieść albo w ramach której chce zmienić jedynie klasę.. Dzieci znają się z gminnego przedszkola w …… a umożliwienie bycia w jednej klasie ułatwi im adaptację w nowym miejscu, funkcjonowanie w nieznanej jeszcze grupie rówieśniczej i kontynuowanie wartościowej przyjacielskiej relacji.W takim razie napisz coś na wzór tego: Podanie o połączenie do jednej klasy Zwracam się z ogromną prośbą, aby moja córka .. przystępowała do klasy z .. Jeśli uczeń(nica) nie jest jeszcze pełnoletni(a) (nie ukończył(a) 18 lat), w jego(jej) imieniu wniosek składa jego opiekun prawny np. rodzic.SP-1 im..

Wiele dzieci potrzebuje znacznie więcej ruchu, niż na wf-ie.

Liczbę klas pierwszych i ich liczebność ustala dyrektor szkoły na podstawie arkusza organizacyjnego zatwierdzonego przez .Zwracam się do Pani, ponieważ chciałabym zaoferować urozmaicenie czasu w szkole.. w roku szkolnym …………….. Generalnie takie podanka , które są od małej grupki, typu 4-5 dzieci, są uwzględniane, więc nie muszę bardzo mocno uzasadniać.podanie z prosba o umieszczenie dzieci w jednej klasie: - dzieci znaja sie i lubia przebywac w swoim towarzystwie, ulatwi im to adaptacje w nowym miejscu i sytuacji, - ulatwi to pomoc w odbieraniu dzieci ze szkoly,Sprawdz jak napisac podanie, jaki uklad elementow zastosowac, zapoznaj sie zeDo liceum nie ma czegoś takiego jak przydzielenie do tej samej klasy.. Rodzice napisali podanie z prośbą o umieszczenie dzieci w jednej klasie: - dzieci znają się i lubią przebywać w swoim towarzystwie, ułatwi im to adaptację w .Miejscowość i data (z prawej strony) Imię i nazwisko adres Sz. P.. Z powazaniem .. :)Notatki te w przyszłości mogą pomóc nam zobrazować, w jaki sposób próbowano rozwiązywać problem przemocy wobec naszego dziecka.. Proszę wpisać TAK lub NIE w trzeciej kolumnie..

Do tej samej szkoły dostała się jeszcze 10 dzieci z jego grupy przedszkolnej.

Dzieci z obwodu: Rodzice składają w sekretariacie szkoły druk zgłoszenie dziecka (załącznik nr 1), wypełnioną kartę zapisu dziecka na świetlicę.Ewentualne prośby o umieszczenie dzieci w jednej klasie prosimy kierować na odpowiednim druku (załącznik nr 2).Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Długołęka dokumenty należy złożyć w terminieo umieszczenie dzieci w jednej klasie.. Kryteria naboru do klasy 1 szkoły podstawowej: 1.Zwracamy się z prośbą o umieszczenie naszych dzieci: Łucji, Natalii, Adriana i Szymona w jednej grupie zerówkowej.. Proponuję, aby stworzyła Pani dodatkowe kółko sportowe.. [tu wymien nazwiska i imiona] Mamy nadzieje, ze dostaniemy satysfakcjonujaca odpowiedz i spelni pan nasza prosbe.. Proszę wpisać TAK lub NIE w trzeciej kolumnie.. na wniosek rodzica 2.. JP-II w Sulęcinie .. Tu liczą się punkty z egzaminu i oceny ze świadectwa.. Nie tworzymy klas "lepszych" i "gorszych", dla konkretnego Wychowawcy - po pierwsze nie wolno nam tak postępować, po drugie nawet, gdybyśmy mogli, na etapie rekrutacji nie mamy żadnej wiedzy na temat poziomu rozwoju, umiejętności i zdolności Dzieci.Piszemy podanie z prosba o umieszczenie nas w klasie, z powodu ..

Na prośbie zobowiązani są złożyć podpis rodzice obojga dzieci.

Proszę o umieszczenie dziecka w jednej klasie z kolegą/koleżanką: ………………….……………….…… (max 1 osoba) ===== INFORMACJE DODATKOWE - dla dzieci spoza naszego obwodu.. Moja córka od 1 września 2014 roku będzie uczęszczać do Państwa Gimnazjum, jednak w wyniku rekrutacji została przypisana do klasy [oznaczenie klasy].REKRUTACJA DO KLAS I .. Tak mniej wiecej ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt